O firmie

O nas

Firma powstała w 1994 roku i od tej pory w różnych strukturach organizacyjnych – w pierwszych latach jako część firmy WAND, obecnie jako samodzielna firma – nieprzerwanie świadczy usługi dotyczące przygotowania procesu budowalnego, oraz usługi projektowe na terenie całego kraju, a głównie Śląska tj. gmin powiatów rybnickiego, raciborskiego, wodzisławskiego i gliwickiego, oraz na terenie miast Katowice, Rybnik, Wodzisław, Racibórz, Jastrzębie, Żory, Gliwice, Mysłowice, Bytom i innych.

Zajmujemy się całością procesu przygotowania inwestycji budowlanych – od doradztwa i prac koncepcyjnych, poprzez proces projekowania i obsługi Inwestora w urzędach administracji państwowej, prowadzenie budowy, nadzór, aż do obsługi odbiorowej i oddania obiektu do użytkowania.

Firma posiada własną pracownię architektoniczną i konstrukcyjną, oraz na stałe współpracuje ze specjalistycznymi pracowniami projektowymi w zakresie branż elektrycznej, instalacji sanitarnych i grzewczych, zagadnień technologicznych i ochrony środowiska oraz obsługi geodezyjnej, co zapewnia kompleksową realizację we wszystkich branżach każdego zadania projektowego.

Nasza firma posiada również wieloletnie kontakty z kadrą naukową Politechniki Gliwickiej w zakresie wykonywania ekspertyz i specjalistycznych rozwiązań projektowych dla realizowanych przez nas zadań. Dzisiaj jesteśmy firmą cenioną na rynku. Pozycję tą zawdzięczamy zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi dotychczasowi Klienci, wynikającym z naszej dewizy jaką jest wysoki profesjonalizm, odpowiedzialność i uczciwość

Dlatego chcemy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy z naszą pracownią projektową.