Obiekty użyteczności publicznej - wand2 - Firma projektowo-budowlana
EN PL

Obiekty użyteczności publicznej

Pracownia od ponad dwudziestu lat realizuje projekty dotyczące budownictwa komunalnego i obsługi infrastruktury na terenie wielu śląskich miast, gmin i powiatów. Projektujemy obiekty sportowe takie jak boiska sportowe i szkolne oraz sale gimnastyczne. Realizowaliśmy obiekty z rządowego programu "Moje boisko Orlik 2012".
Wykonujemy również projekty budowy, remontów i termomodernizacji innych obiektów komunalnych takich jak: domy pomocy społecznej, domy opieki na pobyt stały, mieszkania komunalne, obiekty technologiczne oczyszczalni ścieków, schroniska dla psów i kotów, strażnice OSP i gminne budynki wielofunkcyjne, rozbudowy i przebudowy siedzib gmin i powiatów

Mamy  duże doświadczenie w budowie nowych , oraz rozbudowie, modernizacji i dostosowaniu do obecnie obowiązujących przepisów istniejących budynków szkolnych i przedszkolnych.

 Posiadamy też doświadczenie w projektowaniu obiektów i infrastruktury dla służb penitencjarnych i więziennictwa,.

Zajmujemy się projektowaniem obiektów służby zdrowia takich jak przychodnie POZ, gabinety specjalistyczne, placówki NZOZ, warsztaty terapii zajęciowej, apteki i tym podobne.

Mamy też doświadczenie w projektowaniu zieleni tj parków i skwerów miejskich, placów zabaw dla dzieci, rewitalizacji terenów zieleni itd.Copyright © 1994-2012 by wand II. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: Agencja interaktywna zets.pl