Obiekty przemysłowe - wand2 - Firma projektowo-budowlana
EN PL

Obiekty przemysłowe

Od ponad dwudziestu lat zdobywamy doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych. W naszej pracowni powstały dotychczas projekty hal produkcyjnych ,magazynowych i usługowych o łącznej powierzchni kilkuset tysięcy metrów kwadratowych.
Projektujemy hale o konstrukcji stalowej i drewnianej. Głównie specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu hal średnio- i  wielkopowierzchniowych o konstrukcji stalowej ramowej i rozpiętości od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów z obudową z płyt warstwowych. Od lat współpracujemy w tym zakresie ze znanymi na polskim rynku firmami wykonawczymi oferując  budowę obiektów w systemie „zaprojektuj i zbuduj”.
Posiadamy również bogate doświadczenie w projektowaniu zapleczy socjalno - biurowych, obiektów kontenerowych, zapleczy produkcyjnych i innych obiektów związanych z budownictwem przemysłowym. Projektujemy linie i obiekty technologiczne w zakresie przemysłu drzewnego, maszynowego, meblarskiego itp.

Nasza firma wykonuje również projekty budowy i przebudowy obiektów przemysłowych dla budownictwa górniczego takich jak szatnie, lampownie, stacje energetyczne, remonty wież szybowych itd.

 

ZAPROJEKTOWALIŚMY DOTYCHCZAS prawie 200 tysięcy m2 obiektów halowych o różnym przeznaczeniu, z czego znaczna część jest już zrealizowana i użytkowana.


PONIŻEJ PRZYKŁADOWE PROJEKTY ZREALIZOWANE:

Projekty zrealizowane dla firmy CLASSEN-POL S.A.:

Projekt zagospodarowania dla Centrali  Classen-Pol S.A. w Zwonowicach (teren ~22,0 ha), oraz dokumentacja inwentaryzacyjna  i legalizacyjna w/w Zakładu.

Projekty wielogranżowe wielkoprzestrzennych hal magazynowych nr 1,4,5 (po ok. 5,5 do 12,0 tys. m2) dla Classen-Pol S.A. w Zwonowicach.

Projekt budynku biurowo –socjalnego (Pu ~2.500,0 m2) dla Classen –Pol S.A. w Zwonowicach.

Projekt linii produkcyjnej wyrobów z drewna dla Classen-Pol S.A. w Zwonowicach.

Projekt wiaty magazynowej, warsztatu mechanicznego oraz parkingu dla TIR na 100 samochodów dla Classen-Pol S.A. w Zwonowicach.

Projekt dobudowy bud. administracyjnego do Hali magazynowej nr 2  dla Classen –Pol S.A. w Zwonowicach.

Projekt kotłowni na odpady drewna o mocy 5,0 MW dla Classen –Pol S.A. w Zwonowicach.

Modernizacja układu emisji zanieczyszczeń z malarni z budową komina w zakładzie Classen-Pol S.A. w Krapkowicach.

PT rozbudowy rozdzielni 20kV i budowy stacji transformatorowo - rozdzielczej w Zakładzie Classen-Pol S.A. w Zwonowicach

INNE:

Projekt wielobranżowy rozbudowy zakładu JBG-2 w Warszowicach o halę magazynową nr3 z malarnią oraz z zapleczem socjalnym.

Projekt wielobranzowy hali montażowo –magazynowej wraz z zapleczem socjalno –biurowym dla OPA-ROW sp z o o w Rybniku

Projekt wielobranżowy hali produkcyjno – magazynowej wraz z zapleczem socjalno – biurowym i obiektami pomocnicznymi dla firmy KAREN sj w Czyżowicach

Projekt wielobranżowy hali produkcyjno – magazynowej wraz z zapleczem socjalno – biurowym i obiektami pomocnicznymi dla firmy BECKER – WARKOP sp z oo w Świerklanach

Projekt wielobranżowy hali magazynowo-montazowej dla firmy GROS w Wodzisławiu Śląskim.

Projekt rozbudowy PHU Wrazidło w Suminie o halę produkcyjną nr1 i zaplecze biurowo –socjalne.

Projekt wielobranżowy rozbudowy zakładu PHU Wrazidło w Suminie o halę produkcyjną nr2

Projekt wielobranżowy rozbudowy zakładu o halę montażu kolejek podwieszanych oraz spągowych wraz z budynkiem socjalnym oraz torem kolejki dla firmy Becker Warkop w Świerklanach.

Projekt wielobranżowy budowy hali warsztatowej z zapleczem socjalnym w KWK RYDUŁTOWY. Realizacja w formule „PROJEKTUJ I BUDUJ” dla firmy ERBUD.

Projekt budowlany rozbudowy zakładu o 4 hale magazynowo-produkcyjne wraz z zapleczem biurowo-socjalnym dla firmy JBG-II w Warszowicach. Realizacja w formule „PROJEKTUJ I BUDUJ” dla firmy TRASKO INWEST s.p. z o.o. z Ostrzeszowa

Projekt wielobranżowy biurowca wraz z zapleczem socjalnym oraz halą montażową dla firmy ELCAM z Rybnika.

Projekt wielobranżowy budowy hali montażowej z technologią sodowania wraz z biurowcem oraz zapleczem socjalnym dla firmy PAWAR w Rybniku.

Projekt wielobranżowy rozbudowy zakładu o halę i zaplecze biurowo-socjalne dla firmy AVIS z Rybnika.

Projekt wielobranżowy rozbudowy zakładu produkcji pianki o halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalnym dla firmy KAREN z Raciborza.

Projekt wielobranżowy dobudowy zaplecza socjalnego w obrębie hali produkcyjnej dla firmy JBG-2 w Warszowicach.

Koncepcja programowo – przestrzenna Centrali firmy Classen–Rus w Gagarinie pod Moskwą  (na terenie ~8,0 ha) wraz z projektami budynku administracyjnego i hali magazynowej.

PT zakładu betoniarskiego z zapleczem socjalno – biurowym i biurem sprzedaży W Jejkowicach

Koncepcja programowo – przestrzenna stypizowanego centrum handlowego na rynki Europy Zachodniej dla firmy RuckZuck

Projekt rozbiórki budynków i hal przemysłowych Huty Silesia w Rybniku dla Rettig- Heatig. Polsko – Fińska sp. z o.o. w Rybniku.

Projekt bazy sprzętowo – magazynowej i zaplecza biurowo-socjalnego dla PRB Jaf w Rybniku.

Projekt adaptacji budynku na zaplecze biurowe, szatnię lampownię i punkt opatrunkowy na KWK Dębieńsko dla Centralnego Zakładu Odwadniania Kopalń w Czeladzi.

Projekt stacji uzdatnania wody na KWK Dębieńsko dla Centralnego Zakładu Odwadniania Kopalń w Czeladzi.

PT przebudowy budynku rozdzielni 20/6 kV i maszny wyciągowej szybu Powietrzny I dla KW S.A. KWK Rydułtowy – Anna w Rydułtowach

Projekt przebudowy bazy transportowo- magazynowej ze składowiskiem węgla i mat masowych dla Przedsiębiorstwa Energo–Ster w Jankowicach k/Rybnika.

Projekt bazy firmy PHU Plandeka wraz ze stacją diagnostyczną i myjnią dla samochodów TIR w Rybniku - Wielopolu.

Projekt  wielobranżowy budowy budynku laboratorium wysokich napięć dla firmy OPA-ROW w Rybniku.

Projekt  wielobranżowy budowy hali produkcyjnej opakowań papierowych wraz zapleczem socjalnym dla firmy Wardęga w Jejkowicach.

Projekt techniczny modernizacji maszyny wyciągowej  i sygnalizacji szybowej górniczego wyciągu szybowego  szybu „Barbara” Kompanii Węglowej S.A. oddział KWK „Piekary”;

Projekt techniczny dot. lokalizacji urządzeń elektrycznych w wieży wyciągowej szybu "Antoni" KWK MARCEL dla firmy "PROEL" Sp. z o.o. z Gliwic

Koncepcja projektowa rozbudowy zakładu HYDROTECH S.A. o halę produkcyjno-magazynową w Rybniku. Realizacja w formule „PROJEKTUJ I BUDUJ” dla firmy ERBUD.

Projekt wielobranżowy budowy stacji obsługi maszyn rolniczych JOHN DEERE dla firmy CHEMPEST S.A.

Koncepcja projektowa rozbudowy zakładu PHU WRAZIDŁO o 3 hale produkcyjne w etapie III i IV

Projekty techniczne (min. antresoli stalowej 1000m2; dojść i platform montażowych do urządzeń, wzmocnienia konstrukcji, fundamentów pod maszyny; przebudowy; etc) dla firm: NGK Ceramics Polska;  LG Electronics Polska; Vlassenroot Polska; Plastic Omnium Group;  Cegelec;  Copyright © 1994-2012 by wand II. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: Agencja interaktywna zets.pl