Budownictwo mieszkaniowe - wand2 - Firma projektowo-budowlana
EN PL

Budownictwo mieszkaniowe

Nasza Firma przez cały okres swojej działalności zajmuje się projektowaniem i nadzorowaniem realizacji budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych

Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą przygotowanych przez nas projektów domów jednorodzinnych. Ponad dwadzieścia  lat doświadczeń w projektowaniu domów mieszkalnych wynikających z indywidualnego podejścia do każdej realizacji, setek rozmów z klientami, znajomości lokalnych potrzeb i upodobań zaowocowało zbiorem kilkuset projektów domów jednorodzinnych nazwanych przez nas " śląskimi domami" od małych domków do podmiejskich rezydencji.

Oferujemy kompletne, dostosowane do Państwa działki projekty domów wykonanych w technologiach tradycyjnych z wykorzystaniem lokalnych materiałów budowlanych , a także domy drewniane. Miło nam poinformować , że jeden z naszych domów został opisany w popularnym branżowych magazynie MURATOR (nr 5/2007, artykuł "Dom na granicy"). Ofertę naszych domów będziemy sukcesywnie publikować na naszej stronie internetowej ,a już teraz możecie się Państwo z nią zapoznać podczas wizyty w naszej pracowni.

Mamy również doświadczenie w projektowaniu budynków wielomieszkaniowych. Zarówno budynków nowoprojektowanych dla Deweloperów jaki i przebudowy i adaptacji budynków istniejących .Copyright © 1994-2012 by wand II. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: Agencja interaktywna zets.pl